Nordea Serum AHA+BHA 30ml
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (1) |
Bionnex Nordea AHA + BHA Serum 30ml
Deze exfoliërende serum met 10% AHA (glycolzuur en melkzuur) en 2% BHA (salicylzuur) reinigt en ontstopt de poriën, geeft vitaliteit aan de huid en verwijdert ruwheid. Bijzonder geschikt voor een normale, gecombineerde en vette huid. AHA en BHA werken als chemische peeling: ze verwijderen zacht dode huidcellen van de bovenste huidlaag, waardoor de huid gladder en helderder oogt, poriën minder zichtbaar worden en oneffenheden door zonblootstelling verminderen. Ze helpen ook vroege tekenen van huidveroudering, rimpels en lijntjes te verzachten voor een egalere, levendige huid. Lingonberry (rode bosbes), een noords antioxidant, beschermt de huid tegen externe factoren zoals luchtvervuiling en zonlicht. De quercetine in de bes vertraagt het verouderingsproces en vermindert zonschade, met bovendien ontstekingsremmende en antibacteriële eigenschappen.
Werking
Glycolzuur en melkzuur (AHA) werken op de oppervlakte van de huid en verwijderen zacht dode huidcellen, wat de huid gladder en stralender maakt. Salicylzuur (BHA) dringt dieper in de poriën door en helpt ze te ontstoppen. Lingonberry-extract werkt als antioxidant en beschermt de huid tegen vrije radicalen dankzij het gehalte aan quercetine.
Samenstelling
Aqua, Triethanolamine, Glycerin, Vaccinium Vitis-Idaea Fruit Extract, Glycolic Acid, Lactic Acid, Propylene Glycol, Salicylic Acid, Polysorbate 20, Phenoxyethanol.
Gebruik
Breng 's avonds aan op een gereinigde, droge huid. Niet gebruiken op een vochtige huid. Verdeel gelijkmatig over gezicht en hals met de vingertoppen. Laat minstens 10 minuten inwerken en spoel grondig af met lauw water. Vermijd contact met de ogen. Dit product bevat een BHA, wat de gevoeligheid van de huid voor de zon kan verhogen, vooral het risico op zonnebrand. Gebruik zonnecrème en beperk blootstelling aan de zon tijdens gebruik en gedurende een week erna.