Face Painting Brush | Leanne's Rainbow - 3/8" Flower Brush

€9,99
Beschikbaarheid: Op voorraad (10)

 

Leanne's Rainbow Face Painting Brush 3/8" Flower

De Leanne's Rainbow 3/8" Flower is een professioneel bloempenseel ontworpen door de Australische schminkartieste Leanne Courtney, speciaal voor het schilderen van bloemblaadjes. Het penseel heeft een brede basis die snel uitloopt naar een afgeronde punt, waardoor het ideaal is voor het stempelen van volle, ronde regenboogblaadjes, dubbeldip- en drievoudige dip-bloemen en grote tranen. Voor regenboogblaadjes de penseel laden met een split cake en met een stempelbeweging aanbrengen op de huid voor instant meerkleurige bloemen. Voor dubbeldip-bloemen de penseel eerst goed laden in een lichte kleur, de punt afdrogen aan de rand van de waterbak en vervolgens alleen de punt laden in een donkerdere kleur; eén stempelbeweging levert een prachtig tweekleurig blaadje op. Een derde kleur geeft een drievoudige dip-effect. De gouden synthetische taklon haren zijn duurzaam, houden hun vorm nauwkeurig en bieden de perfecte veerkracht voor een soepele stamptechniek. Volledig vegan en geen dieren zijn beschadigd bij de productie.

Gebruik

Bevochtig het penseel met water en laad de haren door de penseel heen en weer over de schminkverf te bewegen. Breng bloemblaadjes aan met een zachte stempelbeweging op de huid. Voor dubbeldip-bloemen de punt eerst afdrogen en opnieuw laden in een contrastkleur voor een tweekleurig effect. Reinig na gebruik met water en zeep of een speciale penselenreiniger. Laat volledig drogen voor opbergen. Bewaar rechtopstaand zodat de haren hun vorm behouden.

Materiaal

Handvat: hout. Haren: gouden synthetische taklon vezels. Totale lengte: circa 18 cm. Harenlengte: circa 1,2 cm. Haarenbreedte aan de basis: circa 9 mm.

0 sterren op basis van 0 beoordelingen