Rhythm108 Koekje Chocolade Pindakaas BIO 50g

€3,40
Beschikbaarheid: Op voorraad (12)

Rhythm108 Koekje Chocolade Pindakaas BIO 50g

Het Koekje Chocolade Pindakaas van Rhythm108 is een rijk chocoladekoekje, gevuld met romige pindakaas en afgewerkt met geroosterde pinda's en mini Zwitserse chocoladestukjes. Deze zachte, chewy koekjes worden traag en met de hand gebakken in een klein Zwitsers bakkerijtje aan de voet van de Alpen, met een heerlijke balans tussen zoet en zout. Glutenvrij en palmolievrij, zonder geraffineerde suiker en met 30% minder suiker dan vergelijkbare producten in de categorie. De verpakking is volledig thuis composteerbaar. Biologisch, vegan en dierproefvrij.

Werking
De basis van glutenvrij havermeel en rietsuiker zorgt voor de zachte, chewy textuur van het koekje, terwijl de vulling van pinda's en pure chocoladestukjes voor een romige, hartig-zoete diepte zorgt. Het afwerkende strooisel van geroosterde pinda's en chocoladestukjes geeft extra crunch bij elke hap.

Samenstelling
Pinda's* 21%, rietsuiker*, pure chocoladestukjes* 15% (rietsuiker*, cacaomassa*, cacaoboter*, zonnebloemlecithine*), glutenvrij havermeel*, kokosolie*, rijstmeel*, cacaopoeder* 4%, cassavezetmeel*, plantaardige glycerine*, agavevezel*, water, rijsmiddel (wijnsteenzuur, natriumbicarbonaat), zonnebloemlecithine*, zout. *Van biologische oorsprong. Bevat pinda's en haver. Kan sporen bevatten van andere noten.

Gebruik
Bewaren op een koele, droge plaats. Klaar voor direct gebruik als snack tussendoor of bij een kop koffie of thee.

0 sterren op basis van 0 beoordelingen